Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Ernst BRUZEK *

(Salzburg 1940 geb.) "Leda mit dem Schwan" links unten signiert und datiert: Ernst Bruzek (19)83, Öl auf Blattgold auf Hartfaserplatte, ca. 40 x 54 cm, verglast, bemalter Rahmen SW 1600 - 2000

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst BRUZEK *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2013