Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Manfred HEBENSTREIT *

(Altheim/OÖ 1957 geb.) "Ohne Titel" unten links signiert und datiert: (19)80, Mischtechnik auf Papier, ca. 30 x 20 cm, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.05.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Manfred HEBENSTREIT *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2013