Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Harald ZANOTTI*

Harald ZANOTTI* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Mattsee 1952 - 2002) "Jazzband-Herbst 2002" unten rechts signiert und datiert: H. Zanotti (20)02, Rückseitig beschriftet, Acryl auf Leinwand, ca. 100 x 100 cm

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

02.05.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Harald ZANOTTI*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2013