Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Glassturz mit Kreuzigungsszene, um 1900

Glassturz mit Kreuzigungsszene, um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Kruzifixus flankiert von Maria und Magdalena, Holz geschnitzt, Goldbronze gefasst, Gesamthöhe ca. 55 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

02.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 02.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.04. - 02.05.2013