Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Glückwunschkarte", signiert Hans Fronius, im Stein datiert 1960, Lithografie, ca. 20 x 29 cm, Passepartout, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
29.05.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Hans Fronius *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.05. - 29.05.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Rudolf Ribarz
- 1997 Riesling Eiswein Partus ex glacie III, Weingut Rolf Heinrich, Rheinland-Pfalz, 12 Flaschen halbe Bouteille
- Österreichische-ungarische Bank
- Kriegsmedaille 1873,