Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 64

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Seenlandschaft, beschriftet und datiert Walter Crane 1884, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 13 x 35,5 cm, Passepartout, verglast, bronzefarbiger, reliefierter Holzrahmen, gering stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

13.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 13.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 03.05. - 10.05.2013