Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins) "Colombe bleu", in der Platte signiert, datiert Picasso 21.12.61, Lithografie in Farbe nach Picasso, Nr. 522 von 1000 nummerierten Abzügen, Bildausschnitt 49 x 64 cm, unter Plexiglas, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

13.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 13.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 03.05. - 10.05.2013