Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Antiquitäten & Bilder

Der kleine Soldat, Öl auf Leinwand, 68,5 x 55,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 28.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 28.05.2013