Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Sir Anthony van Dyck, Nachahmer

Sir Anthony van Dyck, Nachahmer - Starožitnosti, Obrazy

Die Gefangennahme Simsons (nach dem 1628/30 entstandenen Gemälde van Dycks im Kunsthistorischen Museum, Wien), Öl auf Leinwand, 95 x 160 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43-1-515 60-556

alexander.strasoldo@dorotheum.at

28.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

+43-1-515 60-556

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 28.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.05. - 28.05.2013