Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Johann Jungblut

Johann Jungblut - Antiquitäten & Bilder

(Saarburg bei Trier 1860-1912 Düsseldorf) Winterwald im Abendlicht, signiert J. Jungbluth, Öl auf Leinwand, 74 x 100 cm, gerahmt, rest., (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Johann Jungblut

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 21.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.05. - 21.05.2013