Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Josef Friedrich Heydendahl

Josef Friedrich Heydendahl - Starožitnosti, Obrazy

(Düsseldorf 1844-1906) Winterlandschaft im Abendrot, signiert Jos. Heydendahl, Öl auf Leinwand, 56,5 x 95,5 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Josef Friedrich Heydendahl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 13.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.05. - 13.05.2013