Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Robert Skala *

Robert Skala * - Antiquitäten & Bilder

(Wien 1874 - 1945) "Wien, Döbling (Therese Krones Haus", laut rückseitiger Bezeichnung, signiert Rob. Skala, Öl auf Leinwand, 48 x 37 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Robert Skala *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 13.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.05. - 13.05.2013