Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901 #

E. Fruhwirth, um 1890

E. Fruhwirth, um 1890 - Antiquitäten & Bilder

Der Maronibrater, signiert, datiert E. Fruhwirth 1889, Öl auf Holz, 30,5 x 25 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

E. Fruhwirth, um 1890

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 13.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.05. - 13.05.2013