Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Josef Mahorcig

Josef Mahorcig - Starožitnosti, Obrazy

(Triest 1843-1923 Graz) Kühe am Seeufer, signiert J. Marhorcig, Öl auf Leinwand, beschädigt, 26 x 42,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

07.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Josef Mahorcig

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 07.05.2013