Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903 #

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Starožitnosti, Obrazy

Parklandschaft, Öl auf Leinwand, 38 x 51 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 07.05.2013