Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Franciszek Tepa

(Lemberg 1828-1889) Russische Knaben in Wintermänteln, signiert Fr. Tepa, Aquarell auf Papier, 23 x 18 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

07.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franciszek Tepa

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 07.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 07.05.2013