Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

Edinburgher Teekanne,

Edinburgher Teekanne, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund, Scharnierdeckel mit Blumenbekrönung, Holzhenkel, Rocaillenfüße, florale Gravur, Höhe 26 cm, Bruttogewicht 753 g, Meisterzeichen, Edinburgher Beschauzeichen 1845, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

07.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Edinburgher Teekanne,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.05. - 07.05.2013