Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006

Bäuerliche Kinderwiege ursprünglich 19 JH.,

Bäuerliche Kinderwiege ursprünglich 19 JH., - Um?ní a starožitnosti

Nadelholzgestell, floral nachbemalt bzw. lackiert, 73 x 99 x 91 cm, Alters und Gebrauchsspuren, Oberflächenschäden

Odborníci: Günther Minichreiter/Alexander Doczy

22.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 22.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 11.05. - 22.05.2013