Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 373

Brillantdamenring zus. ca. 1,20 ct

Brillantdamenring zus. ca. 1,20 ct - Kunst und Antiquitäten

Gold 585, zweifärbig, Altschliffbrillanten, RW 52, 9,6 gøg10

12.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 950,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 12.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.06. - 12.06.2013