Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 217

Gendje

Gendje - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

, ca. 224 x 112 cm, in Felder gegliederter Fond mit Haken besetzten Medaillons, schmaler gestaffelter Bordürenrahmen, 1. Hälfte 20. Jhdt., Reparaturstellen, verzogen, tlw. an den Rändern beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gendje

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 12.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.06. - 12.06.2013