Lesghi
, ca. 211 x 126 cm, datiert 1881, 3 sternförmige Medaillons auf blauem Grund, weißgrundige Krabbenbordüre, verzogen, kurzer Flor, äußerste Bordüre beschädigt, Ränder beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
12.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Lesghi
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.06. - 12.06.2013 |