August Gerasch
(Wien 1822-1908) Der Kavalier, signiert A. Gerasch, Öl auf Holz, 15 x 11,5 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
12.06.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
August Gerasch
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 12.06.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.06. - 12.06.2013 |