Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 134

Franz Kaplenig *

Franz Kaplenig * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Stilleben", signiert Kaplenig, datiert 56, Öl auf Karton, 63,5 x 50 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.06.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Kaplenig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 12.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.06. - 12.06.2013