Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 49

Sofie Körner*

Sofie Körner* - Kunst und Antiquitäten

(1889-1951) "Zimmer mit Lesender", signiert Sofie Körner, Öl auf Leinwand, 57 x 62 cm, gerahmt, partiell restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

12.06.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Sofie Körner*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 12.06.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.06. - 12.06.2013