Čís. položky 466

2 Hummelfiguren

2 Hummelfiguren - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

"Herr Kapellenmeister/Duett", aus Keramik, farbig bemalt, tlw. glasiert, am Sockel signiert M. I. Hummel, Modellnr. 129/0 und 130, Entwurf Arthur Möller 1939, Erzeugungszeitraum 1950-1955, Höhe je 14 cm, unbedeutend bestoßen, 1 Figur restauriert

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

07.06.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 250,-
Vyvolávací cena:

2 Hummelfiguren

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013