Helmmaske
Stamm: Bamum, Kamerun, Holz, ausdrucksstarkes menschliches Gesicht mit stammestraditionellen Mandelaugen, am Scheitel herausgeschnitztes Fabeltier, Höhe 47 cm, 2. Hälfte 20. Jahrhundert, dunkle glänzende Gebrauchspatina, Risse
Provenienz: Chefferie Bamessing, Kameruner Grasland.
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.06.2013 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 286,-
- Vyvolávací cena:
Helmmaske
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 06.06.2013 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.05. - 04.06.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)