Hermann Nitsch *
(geb. 1938 Wien, Ausbildung an der grafischen Lehr- u. Versuchsanstalt/Meisterklasse Wien) Schüttbild, signiert, datiert 2001, relierfierter Siebdruck in Farbe, Blattgröße 80 x 62 cm, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.06.2013 - 16:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.168,-
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Hermann Nitsch *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 06.06.2013 - 16:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 21.05. - 04.06.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)