Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 202

Pablo Picasso *

Pablo Picasso * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Malaga 1881-1973 Mougins) "Fleur du Soir", in der Platte signiert Picasso, Offsetlithografie in Farbe nach Picasso, Bildausschnitt 39 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 375,-
Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013