Čís. položky 190 #

Markus Prachensky *

(Innsbruck 1932-2011 Wien, Studium der Malerei und Architektur an der Akademie in Wien) aus der Serie California, signiert, datiert Prachensky 01, Siebdruck auf schwarzem Papier, Nr. 15 von 70 nummerierten Exemplaren, Blattgröße 77,5 x 53 cm, verglast, gerahmt, wellig

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Markus Prachensky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)