Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 154

Switbert Lobisser *

Switbert Lobisser * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt, Studium an der Wiener Akademie Mitglied Wiener Künstlerhaus) "Das alte Lied", signiert S. Lobisser, im Stock monogrammiert SL, Holzschnitt, op. 630, Stockgröße 39 x 29,5 cm, verglast, gerahmt, Rand stockfleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 350,-
Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013