Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 122 #

Otto Muehl *

Otto Muehl * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(geb. 1925 Grodnau, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Sitzender weiblicher Akt, signiert M 5.6.81, Ölkreidezeichnung auf Papier, Blattgröße 41,5 x 29,5 cm, Passepartout, unter Glas,

Expert: Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Otto Muehl *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013