Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 116

Ferdinand Pamberger *

Ferdinand Pamberger * - Sonderauktion

(Köflach 1873-1956 Graz, Schüler der Wiener Kunstgewerbeschule, tätig a. d. Kunstgewerbeschule Graz) "Obersteirische Landschaft", signiert Ferd. Pamberger, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 47,5 x 56 cm, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Vyvolávací cena:

Ferdinand Pamberger *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Sonderauktion
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013