Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 99

Carl Rotky *

Carl Rotky * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Portrait des Robert Musil, signiert Rotky, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 55,5 x 41 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013