Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 51

Werner Augustiner *

Werner Augustiner * - Um?ní a starožitnosti, Klenoty

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Blumenstrauß in Vase, signiert Augustiner, sowie rückseitiger Nachlassstempel, Öl auf Leinwand, 45 x 63 cm, Profilholzrahmen, guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

06.06.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 2.250,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Werner Augustiner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Um?ní a starožitnosti, Klenoty
Datum: 06.06.2013 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 21.05. - 04.06.2013