Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 219

Siegfried Anzinger *

Siegfried Anzinger * - Jarní aukce Linz

(Weyer/Enns 1953 geb.) "Tierdarstellung", rechts unten signiert und datiert Anzinger (19)81, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 41 x 29 cm, Passepartout, Wechselrahmen (CW) Ruf 400,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.05.2013 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-

Siegfried Anzinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce Linz
Datum: 15.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.05. - 15.05.2013