Čís. položky 60

Franz Xaver Weidinger *

Franz Xaver Weidinger * - Jarní aukce Linz

(Ried 1890-1972 Bad Ischl) "Wanderburschen", links unten monogrammiert F. X. W., Öl auf Karton, ca. 52 x 49 cm, Rand etwas beschädigt (CW) Ruf 1600,-

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.05.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 2.500,-
Odhadní cena:
EUR 3.200,- do EUR 4.000,-

Franz Xaver Weidinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Jarní aukce Linz
Datum: 15.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 03.05. - 15.05.2013