Emil Rau
(Dresden 1858-1937) Ein Sommertag vor dem Haus, signiert E. Rau, Öl auf Leinwand, 94 x 130 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
15.05.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 9.086,-
EUR 7.000,- do EUR 10.000,-
Emil Rau
Aukce: | Jarní aukce Linz |
Datum: | 15.05.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 03.05. - 15.05.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)