Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 474

Madonna mit Kind

Madonna mit Kind - Um?ní a starožitnosti

sitzend, Holz geschnitzt färbig gefasst, um 1900, Höhe 25 cm. Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

15.05.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

Madonna mit Kind

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 15.05.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 29.04. - 15.05.2013