Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 12

Maler 2. Drittel 19. Jhdt.

Maler 2. Drittel 19. Jhdt. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

"Seelandschaft mit Kapelle", Öl auf Leinwand, 60 x 85 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

10.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler 2. Drittel 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 10.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 03.04. - 10.04.2013