Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 41

Etagere mit 12 Keramikbehälter

Etagere mit 12 Keramikbehälter - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

, Marke Ditmar Urbach, ein Behälter beschädigt, tlw. etwas bestossen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

04.04.2013 - 16:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.04.2013 - 16:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 21.03. - 03.04.2013