Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Erwin KETTEMANN *

Erwin KETTEMANN * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(München 1897 - 1971 Tegernsee) "Chiemseefischer" unten links signiert: E. Kettemann Mchn., Öl auf Leinwand, ca. 70 x 100 cm, Restaurierungsstellen, vergoldeter Rahmen Ruf 1400

Lit.: Münchner Maler im 19. und 20. Jahrhundert, Bd. 5, München 1933, S. 459f., Abb. 621f.

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Erwin KETTEMANN *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 25.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.04. - 25.04.2013