Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Adolf KAUFMANN

Adolf KAUFMANN - Um?ní, starožitnosti, šperky

(1848 - 1916) Pseudonym M. BANDOUCH "Herbstwald", unten rechts mit dem Pseudonym signiert, Öl auf Preßkarton, ca. 60,5 x 80 cm, beschädigt, ungerahmt SW 500 - 700

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Adolf KAUFMANN

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013