Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hans SALCHER *

Hans SALCHER * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Lienz 1956 geb.) "Golfer" unten mittig signiert: Hans Salcher, Tusche auf Bütten, ca. 48 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 700

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Hans SALCHER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013