Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Luigi KASIMIR*

Luigi KASIMIR* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881 - 1962 Wien) "Italien-Stadtturm" unten rechts signiert, Radierung, Nr. 39/100, Plattengröße ca. 31 x 25 cm, Passepartout, verglast, Rahmen beschädigt SW 300 - 360

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Luigi KASIMIR*

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013