Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Alfred LEITHÄUSER *

Alfred LEITHÄUSER * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Barmen, Wuppertal 1898 - 1979) "Bergdisteln" unten links signiert: Leithäuser, Rückseite betitelt und Atelierstempel, Öl auf Leinwand, ca. 55 x 41 cm, Rahmen beschädigt SW 800 - 1200

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

18.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alfred LEITHÄUSER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013