Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Emil WITASEK *

Emil WITASEK * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Guldenfurt bei Nikolsburg, Mähren 1900 - 1970 Wien) "Stillleben mit Melonen, Krug und Blumen" unten links signiert: E. Witasek, Öl auf Leinwand, ca. 92 x 57 cm, Farbfehlstelle, gerahmt Ruf 360

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

18.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Emil WITASEK *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013