Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Miklos NEMETH *

(Budapest 1934 - 2012) "Dorfstraße" unten mittig signiert und datiert (19)79, rückseitig: Atelierstempel, Öl auf Karton, ca. 44 x 63 cm, gerahmt SW 800 - 1000

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

18.04.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Miklos NEMETH *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.04. - 18.04.2013