Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Marianne MERZ *

Marianne MERZ * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Berlin 1930 geb.) 3 Zeichnungen: a) "Acatenango, Derby-Sieger 1985" b) "Lando, Derby-Sieger 1993" c) "Laroche, Deutsches Derby 1994" signiert und datiert: M. Merz (19)94/95, Tusche/Feder auf Papier, jeweils ca. 40 x 30 cm Ruf 400

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Marianne MERZ *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 11.04.2013