Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Marianne MERZ *

Marianne MERZ * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Berlin 1930 geb.) "Herodot, der Hengst von Ivanack" signiert und datiert: M. Merz (19)94, Tusche-Feder auf Papier, ca. 30 x 40 cm Ruf 140

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Marianne MERZ *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 11.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 02.04. - 11.04.2013