Čís. položky 9999

Maler des 19. Jh.

Maler des 19. Jh. - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Gnadenstuhl (Heilige Dreifaltigkeit)", Öl auf Leinwand, ca. 62 x 43 cm, restauriert, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

30.04.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler des 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 30.04.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 30.04.2013